Skydinis namas - tai namas, kuris surenkamas sklype iš gamykloje pagamintų skydų

+370-608-32957

skydiniai@gmail.com

Skydinių karkasinių namų projektai

 • Karkasinis namas iki 80 m2 - Mod

  skydiniai namukai

  Modernus gyvenamasis namas. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Banga

  karkasiniai namai

  Modernus gyvenamasis namas. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Benas

  Karkasinio namo stayba

  Modernus gyvenamasis namas. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Eko 80

  80m2 namu projektai

  Klasikinis gyvenamasis namas.   Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Giedrius

  karkasinis medinis namas

   Modernus gyvenamasis namas.  Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Jonas

  Skydinis namas iki 80m2

  Modernus  gyvenamasis namas. Šie  namai neturi  nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Klasikinis

  karkasinis skydinis namas eko 85

  Klasikinis gyvenamasis  namas.  Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Klasikinis 2

  karkasinis namas iki 80m2

  Karkasinis skydinis  namas 67 m2. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3d.d.

 • Karkasinis skydinis namas - Klasikinis Mini

  1 Skandinaviskas skydinis namas

   Klasikinio stiliaus gyvenamasis namas. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype  sumontuojamas per 2-3d.d.

 • Karkasinis skydinis namas -120 m2

  pre fabricated house

  Skydinis karkasinis namas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

 • Karkasinis skydinis namas 80 m2 - Birželis

  Karkasinių namu statyba

  Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3d.d.

 • Karkasinis skydinis namas iki 80 m2 - Rugsėjis

  karkasinisnamasfasadas

  Ekonomiškas  nedidelis namas. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3 d.d.

   

 • Karkasinis skydinis namas iki 80 m2- Gegužė

  modernus skydinis

  Modernus gražus skydinis - karkasinis namas. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms.  Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3d.d.

 • Karkasinis skydinis namas iki 80m2 - Liepa

  Skydinis karkasinis iki 80m2

  Nedidelis, jaukus,  vieno aukšto 80m2 skydinis namas. Name numatyti trys miegamieji, bendra virtuvės - valgomojo - svetainės  erdvė, vonios kambarys, katilinė. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Skydinis karkasinis namas nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą

   

 • Karkasinis skydinis sodo namas iki 80m2 - Lapkritis

  pigūs karkasiniai namai

  Ekonomiškas namas iki 80m2. Šie namai neturi nereikalingų patalpų, yra jaukūs ir kaip tik tinkantys jaunoms nedidelėms šeimoms. Namas iki 80 m2 nereikalauja didelių išlaikymo investicijų ir yra labai ekonomiškas. Pagal pageidavimus, namai gali būti su terasomis ar papildomais priestatais. Pagal užsakovo norus ir pageidavimus galima koreguoti išorinio fasado apdailą, ar koreguoti vidaus išplanavimą. Karkasinio – skydinio namo kaina priklauso nuo užsakovo norų ir komplektuojamų medžiagų sudėties. Skydinis namas pagaminamas per 3-4 darbo savaites ir užsakovo sklype sumontuojamas per 2-3d.d.